יום ראשון, 5 בפברואר 2017

טיפול במשלוחי פרחים

משלוח זרי פרחים הוא הדרך האולטימטיבית לשמח קרובים

לעיתים קשה לנו לחשוב על דרך יצירתית ומתאימה לציין אירוע משמח מול האנשים הקרובים לנו. משלוח של זר פרחים מהווה את אחת הדרכים המשמחות והפשוטות ביותר להעלות חיוך על פניהם של מי שאתם חפצים ביקרו. תוכלו להרים טלפון אל חנות פרחים בקרבת מקום ולתאר בפניהם מהו הזר שאתם מדמיינים בעיני רוחכם, ועובדי החנות כבר ידאגו להרכיב אותו במציאות ולשלוח אותו ליעדו. אם זכיתם לקבל לאחרונה משלוחי פרחים, חשוב להקפיד על טיפול הולם בזר שקיבלתם – כדי לאפשר לו ללבלב לאורך זמן.

טיפים קטנים לטיפול הולם במשלוח הפרחים שקיבלתם

·         בוחרים כלי קיבול מתאים – כדי לאפשר לזר הפרחים לפרוח וללבלב, חשוב לבחור לו כלי קיבול בגודל מתאים. פרחים גבוהים וגדולים במיוחד לא יוכלו להחזיק מעמד זמן באגרטל קטן ונמוך, מה שצפוי לקצר את אורך החיים שלהם.
·         הצבה בשמש או בצל? בדומה לעציצים בגינה, פרחים מסוגים שונים מעדיפים תנאי תאורה וחום אחרים. בעת קבלת משלוח פרחים מומלץ לברר האם מדובר בזר שיש להציב מול אור ישיר של שמש חמימה, או דווקא למקם במקום חצי מוצל בבית.
·         מסירים את הפרחים שהתייבשו – כאשר חלק מהפרחים בזר קמלים ומתייבשים, מומלץ להסיר ולסלק את השאריות שלהם. כך תאפשרו לענפים חדשים לצמוח ולהתפתח, וגם תשמרו על המראה החדש והרענן של הזר כולו.
·         מקפידים על תחזוקה שוטפת – כחלק מהתחזוקה השוטפת של משלוחי פרחים, יש להקפיד על החלפת המים באגרטל. בנוסף, ניתן לקצר את הגבעולים של חלק מהפרחים בחלק התחתון שלהם, וכך לאפשר להם להתחדש ולהתחזק.

חנות פרחים

לא בטוחים כיצד לטפל במשלוח? התייעצו עם החנות


אם קיבלתם זר פרחים ואינכם בטוחים כיצד ראוי ונכון לטפל בו, תוכלו להתייעץ עם חנות פרחים מנוסה בעריכת המשלוח. עובדי החנות ישמחו להעניק לכם מספר טיפים ועצות דוגמת אלו המופיעות כאן, במטרה להאריך את חייו של הזר שקיבלתם. בסך הכל לא מדובר במשימה מורכבת, כך שאין סיבה לחשוש ממנה. כל אחד יכול בקלות לדאוג לטפח משלוחי פרחים, וכך להפיח מעט חיים ורעננות בחלל הביתי. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה