יום שלישי, 11 בנובמבר 2014

איך לתכנן נכון את זרי הכלה?

כל כלה מכירה את השלב שבו היא צריכה לבחור את הזר שאיתו היא תלך. כמובן שכל כלה צריכה זר, אבל אז עולה השאלה - איך נתכנן ונסדר אותו בצורה נכונה? איך בכלל בוחרים זרי כלה? באילו נתונים נתחשב במיוחד? באיזה שלב בכלל נבחר את הזר? ומי בכלל מוכר את הזרים הללו בימינו? הנה כמה תשובות שיעשו לכן סדר בראש, ויבהירו לכן איך לתכנן את כל הזרים ואת כל התהליך מאחוריהם.

זר כלה סחלבים

מה כולל התהליך של בחירת הזר?

בוחרים אחרי שיש שמלה - קודם כל, כשבוחרים זרי כלה, חשוב מאד לא למהר ושזו לא תהיה בחירה הראשונה! יש לזכור שהזר חייב להשתלב בצורה מושלמת עם השמלה של הכלה, ולכן נבחר את הזר רק אחרי שכבר ברור מה השמלה שאנחנו נלבש. כך תהיה התאמה טובה. זכרי שבכל מקרה - קל יותר להחליף זר מלהחליף לשמלה, וברור מה סדר העדיפויות כאן.
זר בהתאם למבנה גוף - כשאת מתכננת את המראה של זרי כלה, את גם צריכה להתייחס לנתונים הגופניים שלך. כך למשל, לכלות נמוכות תמיד מומלץ לבחור בזרים בעלי מראה ארוך ומשתפך יחסית, משום שאלו יוצרים אשליה של גובה. כלות בעלות מבנה רחב, גדול או שרירי יעדיפו תמיד זרים שהם גם גדולים יותר, כדי שהדבר ישתלב טוב יותר במראה הכללי. כלות גבוהות ורזות לעומת זאת, יוכלו לבחור בזר קטן יחסית שיצור איזון מתאים בגוף.
הצבע - כמובן שבבחירה של זרי כלה יש לקחת בחשבון גם את הצבעים שלהם - לרוב צבע קלאסי כמו אדום או לבן יעשה את העבודה. אפשר לשלב כמה צבעים נוספים אם את רוצה מראה קצת יותר שובב, מקורי או יצירתי, והדבר צריך גם להתאים ללוק הכללי.

הבחירה לא צריכה להיות קשה


הבחירה דווקא יכולה להיות פשוטה למדי. אפשר להיפגש עם מעצבים של זרים לכלות, להסתכל על כמה דוגמאות, לנסות עם המראה של השמלה - ולבחור!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה